SİPARİŞLERİNİZ HAKKINDA

Web sitemizden beğendiğiniz ürün ya da ürünleri sepete ekledikten sonra, “Ödeme Sayfası” sekmesini tıklamanızın ardından gerekli olan tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurmaktasınız. Sonraki aşamada kargo bilgilerinin ardından, ödeme yöntemini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Online Kredi Kartı ile ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kredi kartı ile web sitemiz üzerinden direkt olarak alışverişlerinizde 12 taksite kadar taksit imkanı sunulmaktadır. 

Havale Bilgileri;

D ve K Dek. Mim. Pro. San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.

Banka Adı: T.C. İş Bankası

IBAN No: TR 93 0006 4000 0014 2740 2571 12


Siparişinizi tamamladıktan sonra tarafımızdan size bir sipariş onay maili gönderilecektir. Bu mail ile birlikte siparişinizin bize ulaştığından emin olabilirsiniz. Gelen Kutusunu, Gereksiz Klasörünü ve Spam Klasörünü kontrol etmenizi rica ediyoruz. Size böyle bir mail ulaşmadığı takdirde bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

ALICI malı teslim aldıktan sonra 14(ondört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.


Cayma hakkı süresi ALICI’ ya malın teslim edildiği günden itibaren başlar. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim nedeni keyfi durumlar ise nakliye bedeli ve nakliye sırasındaki harcama( Kapıda ödeme komisyonu vs. ) bedelleri, para iadesi sürecinde ortaya cıkan bedeller ( Eft bedeli vs.) ALICI tarafından karşılanmalıdır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderimine ait kargo bedeli ALICI’ ya ait olacaktır. Fakat üründe SATICI’ dan kaynaklı hatalı ürün durumu söz konusu ise bedel SATICI tarafından karşılanmalıdır.

Ürün açıklamalarında belirtilen durumlar ALICI tarafından sipariş oluşturulduğu an ALICI’ nın ürün özelliklerini kabul ettiğinin beyanıdır. Tasarımın kendisine ait olan özelliklerden kaynaklı ALICI tarafından oluşturulacak iade talebi belirtilmiş olan ürün tesliminden sonraki 14(ondört) gün içerisinde olmalıdır. Kabul edilen ürün özelliklerinden kaynaklı iade talebinde (İmbus vidaların yüzeyde görünüyor olması, ahşap ürünlerin kalınlığının 6mm olması,ürünün siyah renk olması vb.) ortaya çıkmış olan harcamalar (Kargo ücretleri, Komisyon Bedelleri, Ambalaj masrafları) ALICI tarafından karşılanmalıdır.

ALICI’ nın istekleri ve / veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan özel tasarım sayılacak mallar (farklı renk talep edilmiş dekorasyonlar, alıcı tarafından talep oluşturulmuş farklı tasarımlar, alıcının talebine göre oluşturulmuş seri üretim tasarımlar üzerindeki değişiklikler vb.) için cayma hakkı söz konusu değildir.

ALICI’ nın cayma hakkını kullanması halinde SATICI, cayma bildirimini içeren belgenin ürünle birlikte kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10(on) gün içerisinde almış olduğu toplam bedeli ve varsa tüketiciyi borç altına sokan her türlü belgeyi tüketiciye hiçbir masraf yüklemeden iade edecektir.

Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması ALICI’ nın kusurundan kaynaklanıyorsa SATICI’ ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmesi gerekir.

Sehven alınan her ürün için de genel iade süresi 7(yedi) gündür. Bu süre içerisinde, ambalajı ürünün zarar göreceği şekilde açılmış olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Sehven alınan üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün ALICI’ ya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak müşteri hizmetlerine iletilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, satıcı tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra ürün iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan Kargo şirketi kanalıyla satıcıya ulaştırmalıdır.

Satıcıya ulaşan iade ürün işbu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, banka ALICI’ ya geri ödemesini taksitle yapmaktadır. SATICI, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’ nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına banka tarafından aktarılır. ALICI’ nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1(bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda SATICI, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ ya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani SATICI, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani SATICI ilgili tutarı bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince alıcıya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, ALICI’ nın bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

KARGO

Siparişlerinizi UPS Kargo güvencesiyle göndermekteyiz.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.

Ürününüz siparişinizi oluşturduktan sonra, genellikle 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. [w/Base, Mantar Deco, Color Art Koleksiyonları el yapımı olduğundan dolayı 2-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.]

Ahşap ürünler [Evcil Hayvan Ürünleri, Çocuk Mobilyaları, Ev Mobilyaları] el yapımı olduğundan dolayı 5-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Ürününüz kargoya verildikten sonra, belirtmiş olduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilmekle birlikte, genellikle UPS Kargo tarafından 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmış olmaktadır.

DİĞER

Bütün ürünlerimizde kargo ve ödeme yöntemleri ile birlikte ürün özellikleri açıklanmış bulunmaktadır. Eğer halen daha yanıtlanamamış sorularınız var ise aşağıda bulunan 'Sorularınız İçin Bize Ulaşın' kısmındaki bilgilerden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Tüm Öneri Görüş ve Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0850 441 93 28

Hafta İçi Çalışma saatlerimiz: 09:00 - 18:00    

Bize Dilediğiniz Zaman Ulaşmak İçin: hello@welteratelier.com

Ücretsiz Kargo