Ofisinizi Daha Çekici Kılacak 5 Ürün Tavsiyesi - Welter Atelier

Ofisinizi Daha Çekici Kılacak 5 Ürün Tavsiyesi

Eşitlik & Özgürlüğün Savaşı : Dünya'ya İlham Veren Kadınlar Oku Ofisinizi Daha Çekici Kılacak 5 Ürün Tavsiyesi 2 dakika

Günümüz toplumunda en çok vakit ayırdığımız yer artık ne sevdiklerimizin yanı ne de rahat evlerimiz. Çalıştığımız yerler hayatımızın büyük bir kısmını kapsıyor ve yaşadığımız alanlardan bile daha fazla vakit geçiriyoruz. Fakat ömrümüzün büyük bir bölümünü işgal eden ofisleri ufak çözümlerle daha yaşanabilir bir hale getirebiliriz.

İşte sizlere işinize fazlasıyla yarayacak 5 ürün:

 1-Minyatür Zen Bahçesi

Hepimiz gayet iyi biliyoruz ki iş hayatı oldukça stresli olabiliyor. Bu stresi küçük bir zen bahçesiyle ilgilenerek atabilirsiniz. Hatta kısa meditasyonlar için bile şık bir kaçış olabilir!

dekorasyon ofis organizer welter atelier

 2-Groot Saksısı

Guardians Of The Galaxy filminin en favori karakterine hayat vermek ister misiniz?  Groot masanızda size destek vermek için hazır. Tabiki siz de ona hayat vermek için biraz destek olmalısınız.

dekorasyon ofis organizer welter atelier

 3-Minyatür Dosya Dolabı

Masanınız her zaman dağınık ve siz buna klasik bir çözüm bulmak istemiyorsunuz. O zaman size gayet orijinal ve şık bir çözüm sunuyoruz. Bu minyatür dosya dolabı hem alfabetik olarak size düzen sağlıyor hem de vintage dolap görüntüsüyle masanızda şık bir aksesuara dönüşüyor.

dekorasyon ofis organizer welter atelier

 4-Usb Isıtıcı & Soğutucu Dolap

Tam kendinize güzel bir kahve yapmışken ya da soğuk bir içecek hazırladığınız anda sizi çağırmaları artık tesadüf olamaz. Ama bunu da ufak bir arkadaşın yardımıyla çözebilirsiniz. Siz işlerinizi halledene kadar içeceğinizi aynı tatta kalması için koruyan bu ufak cihaz usb yardımıyla çalışıyor. Size de geri geldiğinizde içeceğinizi aynı lezzetle yudumlamak kalıyor.

dekorasyon ofis organizer welter atelier

 5-Welter Atelier Organizer

Şimdi de sizlere masanızda en çok yeri değişen ve devamlı kaybettiğiniz şeyi söyleyelim: Cep telefonunuz! Artık telefonunuza güzel bir ve şık bir yer ayarlamanın vakti geldi. Bu ürünle hem telefonunuzu şarj ederken bile göz önünde tutabilir hem de diğer hatırlatmalar için alan sağlayabilirsiniz. Güzel ahşap görüntüsü ve kolay kullanılabilmesi ile ofisinizin gözdesi olması an meselesi!

dekorasyon ofis organizer welter atelier

Yorum Yap

Tüm yorumlar yayınlanmadan önce denetlenir.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Ücretsiz Kargo