Evinizi Sıcak Bir CoffeeShop Kıvamına Getirecek 5 Dekorasyon Önerisi - Welter Atelier

Evinizi Sıcak Bir CoffeeShop Kıvamına Getirecek 5 Dekorasyon Önerisi

Oku Evinizi Sıcak Bir CoffeeShop Kıvamına Getirecek 5 Dekorasyon Önerisi 2 dakika Sonraki Eşitlik & Özgürlüğün Savaşı : Dünya'ya İlham Veren Kadınlar

Günümüzde hepimizin ortak buluşma noktası olan bir coffeeshop vardır artık. Peki neden buraları kendi yaşadığımız yerlerden daha sıcak buluyoruz? Artık evimizden daha huzurlu ve kaliteli hissettiğimiz bu mekanlar sadece kahveleri ile değil dekorasyonlarıyla da bizleri kendine çekiyor. Fakat bizde kendi yaşam alanımızı ufak ve hesaplı dokunuşlarla , rahat ve şık bir görünüşe bürünmesini sağlayabiliriz. İşte sizler için evinizin en sevdiğiniz Coffeeshopa dönüşmesini sağlayacak 5 dekor önerisi.

Evinizi Galeriye Çevirin!

Tabiki kişisel anılarınızın, en sevdiğiniz filmlerin ve albüm kapakların yer aldığı bir duvar dolusu tablo özgün ve şık görünecektir! Sizin ruh halinizi yansıtan çeşitli tablolarla bezenmiş bir duvar hem misafirleriniz için hem de sizin için eğlenceli bir deneyim olacak. Sade ve farklı boylarda tablolarla güzel görünüme farklılıklar katabilirsiniz.

dekorasyon coffee shop duvar tasarım öneri

Bir Duvarınızı Favori Renklerinize Ayırın

Hepimizin favori bir renk seçimi vardır. Peki bunu duvarınıza yansıtmak ve o rengin içinde yaşamak istemez misiniz? Tek ihtiyacınız olan biraz boya ve biraz cesaret…Bir kaç saat içinde evinizin havası bir anda değişecek.

dekorasyon coffee shop duvar tasarım öneri

Saksılarınızın Yerini Değiştirin

Siz de şehrin griliğinden ve havasızlığından şikayet edenlerden misiniz? O zaman aradığınız doğallığı evinize getirmenin çok şık bir yöntemi var. Duvarınıza asacağınız küçük bir aparat ile doğal ve enerji veren bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

dekorasyon coffee shop duvar tasarım öneri

Vintage Havası Katın

Çocukluğumuzun giyim tarzı artık moda haline geldi. Böylece annelerimizin babalarımız eski kıyafetleri artık bizim için değerli parçalar. Hatta çocukluğumuzda yerleri kaplayan renkli kilimler de bile duvarlarımızda değerli hale geliyorlar .O zaman güzel bir haberimiz var: Siz de İstediğiniz boyutlarda Canlı ve renkli görünümlü bir kilimi duvarınıza asarak otantik ve vintage bir görünümü kolayca sağlayabilirsiniz.

dekorasyon coffee shop duvar tasarım öneri

Siyah ve Beyazın Asil Uyumu

Bazı tarzlar tartışılmaz oluyor. Siyah-Beyaz ikilisi de yüzyıllardır başarılı ve şık bir birliktelik geçiriyorlar. Şimdi de bu birliktelik evimizin duvarlarını süslüyor. Bu tasarımlar Welter Atelier ile kolay ve hızlı bir şekilde sizlere ulaşabilir. Tam karşınızda bir astronot ile kahve içmek oldukça farklı ve şık bir deneyim olacaktır!

dekorasyon coffee shop duvar tasarım öneri welter atelier

 

Yorum Yap

Tüm yorumlar yayınlanmadan önce denetlenir.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Ücretsiz Kargo